بسته آموزشی   قطب نما(ریاضی،علوم،فارسی) 9ام


شماره شناسه اثر            815309048470

قیمت :      360000 ریال
(ارسال رایگان)وضعیت محصول در انبار                                                  

               تعداد محصول انتخابی    


                                        بخشی از بسته آموزشی قطب نما(ریاضی،علوم،فارسی) 9ام

                                             

  1. 50 آزمون میکرو طبقه بندی درسی و فصلی
  2. 10 آزمون جامع نیمسال و پایان سال
  3. بیش از 4000 سوال چهار گزینه ای میکرو طبقه بندی شده با پاسخ کاملا تشریحی
  4. سطح بندی تمامی سوالات از آسان به دشوار
  5. تعیین نقاط قوت و ضعف دانش آموز در هر مبحث و طراحی آزمون های پیشرفت هوشمند
  6. به روز شدن و افزایش بانک سوالات از طریق اتصال به اینترنت

اگر برنامة آنتی ویروسی دارید که مانع  از اجـرای برنامه می گردد آن  را موقتاً غیرفعال نمایید.

1-ابتدا لوح فشرده را داخل درایور کامپیوتر قرار دهید . پس از چند ثانیه ، سیستم جهت اجرای برنامة نصب سوالی می پرسد. جهت شروع نصب آن را تأیید نمایید .در صورتیکه سیستم از شما

سوالی نپرسید ،  به درایو DVD خود بروید  و  فایل nasb.exe را بصورت دستی اجرا نمایید .

2-در پــنجرة بـازشده، روی دکـمة نــصب بـرنامه کـلیک کـنـید تا  نــصب بـرنامه آغـاز شود. به دلیل سنگین بودن برنامه ، این مرحله ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

3-در این مرحله ،  سیستم ، مسیر  نصب بـرنامه  روی کـامپیوتر شما را مـی پرسد .دقـت کنید  ایـن برنامه جهت نصب به 6 گیگابایت فضای خالی  نیاز  دارد. پس از تعیین مسیر نصب،  دکـمة  Next را  فشار  دهید تا نصب برنامة نیترو آغاز شود .

4-زمانی که نصب لـوح فـشرده به پایان رسید .

5-پس از اتمام نصب و قبل از اجرای برنامه برای اولین بار حتماً مراحل زیر را انجام دهید : آیکون برنامة نیترو  را روی Desktop پیدا کرده و روی آن کلیک راست کنید. از مـنوی بازشـده گزینة Open File Location را انتخاب کنید تا به محل نـصب بـرنامه بروید. در آنـجا روی آیـکون برنامة نیترو کلیک راست کرده و آخرین گزینه یعنی Properties را انـتخاب نمـایید. در پـنجره ای که باز می شود چند زبانه موجود است. روی زبانة Compatibility بـزنید. پایین پـنجره گـزینه ای با عـنوان Run this program as an administrator وجـود دارد. مـربـع کنـار آن را تیـک زده و دکمة Apply را بزنید. پس از آن دکمة Ok  را بزنید . حال می توانید برنامه را اجرا کنید.

1-وقتی  برای اولین بار برنامه را اجرا می کنید ، برنامه از شما سریال 10 رقمی بسته را مـی پرسد که می بایست کد مربوطه روی بسته را وارد نمایید

پس از وارد کردن کد روی علامت  تیک سبز رنگ کلیک کنید.

2-پس از اینـکه  شـماره سریال 10 رقـمی را وارد کـردید، بـرنامه به شـما یک کد 12 رقـمی نـشان خواهد داد که آن را به رنگ نارنجی در بالای صفحه خواهید دید. شما می بایست  این کد را بـه

سامانه پیام کوتاه به شماره 3000862002 ارسال کرده و یا از طریق   لینک کد فعالسازی    کد فعالسازی بسته خود را دریافت نمایید. دقت داشته باشید شماره موبایلی که بوسیلة آن به سامانه پیامک می فرستید به عنوان

کد شناسایی شما اطلاق شده و در آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

3-پس از دریافت کـد فعالسازی که یک کد 8 حـرفی مـی باشد آن را در قسمت کد فـعالـسازی در پایین صفحه نرم افزار وارد کرده و روی علامت تیک کلیک کنید

هدف اصلی محصول قطب نما، مقایسه هر دانش آموز با خودش، تشخیص نقاط و قوت ضعف او در هر مبحث و برنامه ریزی برای پیشرفت مرحله به مرحله تا رسیدن به وضعیت عالی می باشد. (برای مثال دانش آموزی که سطح او در یک مبحث 40 از 100 می باشد، باید ابتدا خود را به وضعیت 60 برساند و سپس برای 80 و نهایتا برای 100 تلاش کند)

سوالات در سه سطح سخت، متوسط و آسان طراحی شده اند که با پیشرفت سطح دانش آموز، درجه سختی سوالات آزمون‌ها نیز بالا می رود.

با ورود به هر مبحث، آزمونی از دانش آموز گرفته می شود تا وضعیت فعلی او در آن مبحث مشخص شود و سپس نرم افزار به صورت هوشمند، آزمونی با درجه سختی مناسب برای دانش آموز طراحی می کند.

با انجام آزمون هر مبحث، کارنامه ای تفصیلی صادر می شود که وضعیت دانش آموز را به صورت شفاف در آن مبحث و زیرمبحث های مرتبط نشان می دهد.

شما می توانید با اتصال برنامه به اینترنت، هم سوالات جدید را به بانک سوالات اضافه نمایید و هم وضعیت خود در هر مبحث را با سایر دانش آموزان کشور مقایسه نمایید.

سوالات آزمون های استاندارد برای همه دانش آموزان یکسان است و می تواند معیار خوبی برای سنجش وضعیت کلی شما در هر درس و همچنین مقایسه شما با سایر دانش‌آموزان در کشور باشد.

سوال1) پس از گذاشتن DVD  ، هیچ برنامه ای بصورت خودکار باز نمی شود، چه باید کرد؟

جواب: در این حالت از منوی Startگزینه  computer  را انتخاب نموده و وارد درایو DVDشوید. سپس فایل nasb.exeرا اجـرا کنید.

سوال2) چرا هنگام گذاشتن DVD  و شروع نصب سیستم هنگ می کند؟

جواب: احتمالاً مشکل از ضعیف بودن درایور و یا قدیمی بودن سخت افزار سیستم شما می باشد .DVDبرنامه را بر روی یک سیستم دیگر نیز امتحان کنید. اگر پنجرة نصب به صورت خودکار باز شد مشکل از سیستم شما می باشد ، در غیر اینصورت با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

سوال3) چرا پس از زدن روی دکمة « شروع نصب » و سپری شدن زمان طولانی نصب برنامه آغاز نمی شود ؟

جواب: فایـل نـصب بـرنامه حـدود 2 گـیگابـایت مـی باشد کـه بـرخی DVD-ROMهـا قـادر به نـصب  آن نیستند. برای حل این مشکل می توانید فایل نصب برنامه را به روی Desktopیا یکی از درایوهای سیستم خود کپی کنید و پس از آن فایل nasb.exeرا اجرا کنید.

سوال 4) آیا می توانم این نرم افزار را به روی 2 سیستم نصب کنم و یا آن را به دوست خود هم بدهم ؟

جواب : خیر ، این برنامه فقط برای استفادة یک نفر و بر روی یک سیستم می باشد.(دانش آموزان دوقلو می توانند بر روی یک سیستم و با دو نام کاربری متفاوت با نرم افزار کار کنند)

Webmarket Logo


راه های ارتباط با ما

          تهیه بسته های آموزشی هوشمند

پست
- ارسال به تمامی نقاط کشور
- زمان تحویل سه تا هفت روز
- هزینه ارسال رایگان می باشد
اینترنتی
از طریق مراجعه به سایت و پرداخت آنلاین

تلفنی
از طریق تماس با تلفن02188535308 داخلی 3 و پرداخت کارت به کارت

پیامکی
از طریق ارسال عدد1 به سامانه پیامکی 3000258803

نمایندگی ها
از طریق مراجعه به تمامی حوزه های بسیج دانش آموزی در کشور و خرید نقدی
تمامی حقوق این وب سایت برای    مؤسسه انتشاراتی طرح و اندیشه هوشمند دانش   محفوظ می باشد